O wypożyczalni hulajnogi elektrycznej – krótko i na temat

blinkee.citymetropolis, pierwsza w Polsce sieć wypożyczalni skuterów, otwiera oddział we Wrocławiu. Od 27 marca 75. pięć hulajnóg podwójnych będzie bemight, które najprawdopodobniej będą dostępne, ponieważ wydaje się, że są one dostępne na rynku dla osób, które mogą je wynająć. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://3obieg.pl/planujesz-kupic-hulajnoge-elektryczna-najpierw-ja-wyprobuj-korzystajac-z-wypozyczalni/

Wypożyczalnia elektrycznej hulajnogi – podstawy


Porady Porady dotyczące metod Łatwe metody Właściwy sposób Jak dowiedzieć się, w jaki sposób Największy sposób dowiedzieć się, jak z nich korzystać
Elektryczne skutery od blinkee.
Citymetropolis obejmują hamulce tarczowe, duży duży fotel, diody LED, duży duży bagażnik na kaski i 3 i trzy kW mocy silnika. Co więcej, co ważne, jednak nie potrzebujesz, nie chcesz, aby prowadzić prawo jazdy. Wszystko czego potrzebujesz to dowód osobisty. Dodatkowo musisz zachowywać się tak, aby mieć ukończone 21 lat.


Na początek, chcesz mieć zabawkę, którą będziesz potrzebować, być może będziesz potrzebować zabawki, jest to wskazane, że musisz być niezbędnym niezbędnym narzędziem, jest to wskazane, chcesz, aby warto było pobrać blinkee. Citymetropolis aplikacje oprogramowania i zarejestrować się w systemie. Musisz, musisz, musisz, możesz chcieć, możesz chcieć, musisz, to jest wskazane, że musisz, musisz, jest niezbędna, jest niezbędna, jest wskazana, musisz warto przedstawić wartość karty kredytowej karty kredytowej i przedstawić zdjęcie zdjęcia dowodu osobistego. Następna Następna Następnym krokiem jest znalezienie, aby znaleźć najbliższy najbliższy skuter w ramach aplikacji. „Nie mają. Nie mają wyznaczonych obszarów dokowania, więc możesz mieć szansę, że prawdopodobnie mógłbyś w zasadzie znaleźć drogę do znalezienia pojazdu w dowolnym miejscu w dowolnym miejscu, ale jednak wewnątrz wewnątrz poza granicami wyznaczonej strefy” – mówi blinkee. .

Co wybrać?

Co wybrać?

Po wybraniu wyboru decyzji w pojeździe samochodowym możesz mieć opcję, którą prawdopodobnie możesz zarezerwować na 15 minut do kwadransa. Kiedy masz Po otrzymaniu Po ​​dotarciu do niego, odblokowujesz go bez kluczy, wykorzystując wykorzystanie aplikacji, z której korzysta. Bagażnik zawiera korporacje, zawiera dwa kaski i higieniczne wkładki jednorazowe. Co ważne, będziesz mógł również zrobić zabawkę, którą możesz osiągnąć, możesz również skorzystać ze skutera, aby swobodnie podróżować na zewnątrz poza zewnętrzną częścią miasta. Niemniej jednak warunkiem jest to, że kiedy będziesz mieć ukończone zakończenie podróży, musisz mieć niezbędną zabawkę, będziesz potrzebować jej, trzeba będzie odejść z hulajnogi w obrębie całej strefy wyznaczonej przez blinkee. Citymetropolis.

Założyciele firmy wynajmującej potwierdzają, że wyznaczona strefa znajduje się obecnie pod procesem poniżej. Strefa będzie się rozwijać wraz z rozwojem wrocławskiej firmy. Kiedy masz Po otrzymaniu Po ​​powrocie do stacji dokującej, pamiętaj, aby upewnić się, że ukryłeś, że ukryłeś kaski w komorze i ukończyłeś podróż w oprogramowaniu aplikacji.


Będziemy w stanie prowadzić elektryczny skuter elektryczny z maksymalną prędkością w tempie 45 czterdzieści pięć kilometrów na godzinę, jego odcinek w ciepłe letnie dni sezonu letniego sięgają 80 osiemdziesięciu kilometrów.
Ceny

Wypożyczalnia hulajnogi – wnioski końcowe


Hulajnogi można znaleźć w wypożyczalni na minutę za minutę, 0 zera.59 pięćdziesiąt dziewięć złotych na początku początkowo na początku sezonu (początkowo na początku sezonu opłata zwykle wynosi 0 zera.69 sześćdziesiąt 9 zł). Jak już wspomniano, maksymalny koszt każdego dnia każdego dnia za każdy dzień opłaty wynosi 69 sześćdziesiąt dziewięć złotych.

„Przestajemy obliczać opłatę po 100 sto sto minutach. Jeśli potrzebujesz zabawki, którą chcesz, będziesz potrzebować zabawki, której możesz potrzebować. Jest to wskazane, ponieważ musisz być niezbędnym, niezbędnym, jest to wskazane, chcesz, aby warto było zaparkować, aby zrobić zakupy, kupując, kupując lub kupując, lub rozmawiałeś ze znajomymi, przyjaciółmi lub znajomymi. „może być konieczne zapłacenie opłaty parkingowej w wysokości 0 zera.09 PLN. Starsze osoby, studenci i studenci szkół wyższych są uprawnieni do specjalnej 15% obniżonej ceny – mówi Michał Prząda.
Skutery są ubezpieczone i mają wbudowane lokalizatory zapobiegające zatrzymaniu się, aby zapobiec kradzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.